Silan Logo Silan Suprême
Iedziļinieties Silan vēsturē kopš 1968. gada
1960

Cīņa pret raupju apģērbu

Šis bija sauklis, ar kādu sevi iepazīstināja veiksmīgais Silan zīmols. Audumi, kas bija cieti un raupji, kļuva sausi un vēl raupjāki, bet Silan šo problēmu novērsa, patērētājiem sniedzot jaunu veļas mīkstināšanas pieredzi.

1970

Aromātiskie veļas mīkstinātāji

Cilvēki ātri saprata, ka Silan veļu padarīja pārsteidzoši mīkstu. Bet tas spēja ko vairāk. Pateicoties tā "visskaistākajām smaržām pasaulē", Silan saviem lietotājiem piedāvāja veļas mazgāšanu, kas nodrošināja arī aromāta burvību.

1980

Ziedu svaigums

Inovāciju laiks bija sācies. Sāka ražot apģērbus, kas bija paredzēti žāvēšanai veļas žāvētājā, kā arī tika piedāvātas jaunas aromātu variācijas. Silan kopējā dizaina maiņa signalizēja par straujo attīstību.

1990

"Jūties labi" pieredze

Silan padarīja sevi par "veļas mīkstinātāju visai ģimenei", nodrošinot katram labu veļas mīkstināšanas pieredzi ar maigu, smaržīgu veļu. Neparastās aromātu variācijas vēl bagātīgāk papildināja produktu klāstu.

2000

Sensorā pieredze

Jau esošajam Silan klasiskās līnijas klāstam klāt nāca Aromatherapy līnija ar ēteriskajām eļļām un pārsteidzošo šarmu, tādējādi vēl vairāk lutinot 2000.gadu mājsaimnieci.

2013

Brīdis sev

Izbaudiet ilgstošus smaržas mirkļus un patīkamas maiguma sajūtas ar Silan. Palutiniet sevi ar jutekliskajiem Silan Aromatherapy aromātiem, vai piedzīvojiet Silan svaigumu ar tā Klasisko līniju.

Šodien

Smaržu pasaule

Jūs mīlat "mazos dzīves nieciņus", kuri Jums un Jūsu ģimenei sniedz papildu prieku ikdienā? Jūsu svaigi mazgātajai veļai arī vajadzētu sniegt papildu iemeslu, lai Jūs justos komfortabli - tik mīksta un ar lielisku smaržu. Atklājiet jaunos Silan veļas mīkstinātājus, kas nodrošina smažu un neticamu maigumu līdz par 100 dienām*.

*Pēc 100 dienu uzglabāšanas skapī. Kapsulu efekts.